About usCareer
Help
EN
Icon arrow
RestaurantClub Logo
Warszawa
Icon hamburger
Table reservation#ChefsMenuFestivalsBlog
Sign in
Icon search

Festivals

Reserve. Explore. Experience.

From the combination of passion, flavors and moments unique experiences are created. We have already connected millions of food lovers with more than2,500 unique restaurants and cocktail bars at our festivals.

Restaurant Week

Poznaj Festiwal najlepszych restauracji Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe trzydaniowe doświadczenie. Odkrywaj setki restauracji dzięki wygodnym i szybkim rezerwacjom online. Przeżywaj piękne chwile przy stole ze znajomymi i bliskimi! Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. Zrzesza najlepszą selekcję najbardziej autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #RespectFood i zero-waste. #SzanujJedzenie Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.

Duration of the festival: 13.03 - 24.04

Book now
Learn more

Breakfast Week

Poznaj Restaurant Weeka w śniadaniowym wydaniu - Breakfast Week! Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe śniadania, a w prezencie dla każdego Gościa jest kawa przygotowana na napoju roślinnym Alpro. Odkrywaj setki restauracji dzięki wygodnym i szybkim rezerwacjom online. Przeżywaj piękne chwile przy stole ze znajomymi i bliskimi! Na Breakfast Week 2023 zaprasza Alpro. Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. Zrzesza najlepszą selekcję najbardziej autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #RespectFood i zero-waste. #SzanujJedzenie Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.

Duration of the festival: 13.03 - 24.04

Fine Dining Week

Upcoming Festival: 03.07.2024

  • Logo Food Business Award
  • Logo Aig Multimedia Award
  • Logo E-gazele Award
  • Logo Brief Award
  • Logo Environmentally friendly concept Award