O nasKariera
Pomoc
PL
Icon arrow
RestaurantClub Logo
Warszawa
Icon hamburger
Rezerwacja stolika#ChefsMenuFestiwaleMagazyn Weekly
Logowanie
Icon search

Festiwale

Rezerwuj. Odkrywaj. Doświadczaj.

Z połączenia pasji, smaków i momentów powstają niepowtarzalne doznania. Na naszych Festiwalach połączyliśmy już miliony miłośników jedzenia z ponad 2500 wyjątkowymi restauracjami i cocktalbarami.

Restaurant Week

Poznaj Festiwal najlepszych restauracji Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe trzydaniowe doświadczenie. Odkrywaj setki restauracji dzięki wygodnym i szybkim rezerwacjom online. Przeżywaj piękne chwile przy stole ze znajomymi i bliskimi! Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. Zrzesza najlepszą selekcję najbardziej autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #RespectFood i zero-waste. #SzanujJedzenie Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.

Czas trwania festiwalu: 13.03 - 24.04

Rezerwuj teraz
Dowiedz się więcej

Breakfast Week

Poznaj Restaurant Weeka w śniadaniowym wydaniu - Breakfast Week! Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe śniadania, a w prezencie dla każdego Gościa jest kawa przygotowana na napoju roślinnym Alpro. Odkrywaj setki restauracji dzięki wygodnym i szybkim rezerwacjom online. Przeżywaj piękne chwile przy stole ze znajomymi i bliskimi! Na Breakfast Week 2023 zaprasza Alpro. Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. Zrzesza najlepszą selekcję najbardziej autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #RespectFood i zero-waste. #SzanujJedzenie Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.

Czas trwania festiwalu: 13.03 - 24.04

Fine Dining Week

Najbliższy festiwal: 03.07.2024

  • Logo Food Business Award
  • Logo Aig Multimedia Award
  • Logo E-gazele Award
  • Logo Brief Award
  • Logo Environmentally friendly concept Award