O nasKarieraNa prezent
Pomoc
PL
Icon arrow
Icon hamburger
Restauracje#ChefsMenuFestiwaleMagazyn Weekly
Logowanie
Icon search

Najlepsze restauracje wybrane! Plebiscyt Gości rozstrzygnięty!

Polacy pokochali festiwalowe odkrywanie restauracji. Edycja pod hasłem #FoodNewsGoodsNews zgromadziła w nich prawie 140 tysięcy osób. To one tworzą jury w Plebiscycie Gości RestaurantWeek®!

festiwale

Festiwal Kultury Ginu - GinWeek powraca!

Wraz ze słonecznymi miesiącami powraca Festiwal Kultury Ginu - GinWeek. Spróbuj wyjątkowych cocktaili przygotowanych w prawie 100 topowych barach w pięciu regionach Polski. Rezerwacje są dostępne wyłącznie na GinWeek.pl.

festiwale

Kulinarny wytrych: Brunost - ser, który nie jest serem

Brunost to ser, który tak naprawdę nie jest serem. Ma wyjątkowy smak i może być wykorzystany zarówno do deserów, jak i dań wytrawnych - mówi Mateusz Ciołko, szef kuchni Butchery&Wine Gdynia, z którym rozmawiamy o jego “kulinarnym wytrychu”.

rozmaitości

MENUFEST! - autorskie menu z kuszącym pairingiem 

Trwa MENUFEST!, czyli odsłona Chef’s Menu. To nowy sposób odkrywania topowych restauracji w Polsce. Bohaterami projektu są Szefowie Kuchni oraz ich unikalne, flagowe menu. W inicjatywie biorą udział restauracje z Warszawy, Gdańska i Krakowa, które proponują specjalnie skomponowane menu, będące wizytówką miejsca w okazyjnej cenie. 

festiwale

Najnowsze Artykuły

19 barów na GinWeek! Te adresy warto zapamiętać!

Do 16 czerwca w ponad 90 barach i restauracjach trwa GinWeek, festiwal dla miłośników ginu i dla tych, którzy dopiero się w nim zakochują. Przygotowaliśmy dla was listę 19 wartych odwiedzenia miejsc. 

ginweek

Najlepsza recenzja wiosennego RestaurantWeek®

Wizyta tutaj to był skandal - pisze Nienażarta Nie Na Żarty po odwiedzinach w warszawskiej Benvenuti Amici Ristorante e Pescheria. Przeczytaj najlepszą recenzję wiosennego RestaurantWeek®.

festiwale

Trójmiasto w Przewodniku Michelin

Najnowsza polska edycja Przewodnika Michelin zostaje rozszerzona o województwo pomorskie; w zestawieniu rekomendowanych restauracji znajdą się lokale z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Pełne zestawienie restauracji zostanie ogłoszone 20 czerwca 2024 roku.

rozmaitości
  • Logo Food Business Award
  • Logo Aig Multimedia Award
  • Logo E-gazele Award
  • Logo Brief Award
  • Logo Environmentally friendly concept Award