O nasKarieraNa prezentDoświadczenia Specjalne
Pomoc
PL
Icon arrow
Icon hamburger
Restauracje#ChefsMenuFestiwaleMagazyn Weekly
Logowanie
Icon search

Stadionova Restaurant & Cocktailbar (Tychy)

$$$
• casual / swobodna • Edukacji 7, Tychy, Tychy, Silesia
Ulubione
Icon text-align-left
Opis doświadczenia
Kuchnia i Dania

międzynarodowa

Szef kuchni

Viacheslav Puha

Atmosfera

casual / swobodna

Rok otwarcia

2017

Średnia cena dla 2 Gości

100 - 150 PLN

Restauracja Stadionova działa od sierpnia 2017 r. na nowo wybudowanym Stadionie Miejskim w Tychach. Wejście do restauracji jest po schodach oraz windą ( wejście przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych).Restauracja znajduje się przy ul. Edukacji, przy sektorach T-Z, nie ma najmniejszego problemu aby znaleźć miejsce parkingowe. Restauracja Stadionova to duże, przestronne miejsce urządzone z wielkim szykiem i elegancją co najważniejsze z pięknym widokiem na murawę i trybuny stadionu. Restauracja połączona jest z dwupoziomowym Cocktailbarem, urządzonym w stylu industrialnym. Do Cocktailbaru można przejść z restauracji szklanym przejściem bądź z tarasu restauracji, oprócz tego jest osobne wejście od strony parkingu. Restauracja Stadionova to wyjątkowe miejsce, które swoją niezwykłą atmosferą oraz subtelnym wystrojem potrafi przyciągną najbardziej wymagających Gości.
Oragnizujemy obsługę cateringową, komunie, wesela, urodziny, jubileusze oraz bankiety.
Dzięki profesjonalnemu i wykwalifikowanemu zespołowi kucharzy oraz kelnerów, nasza oferta każdorazowo jest dopasowywana do indywidualnych oczekiwań naszych Gości.
W Stadionovej regionalne produkty polskiej kuchni przeplatają się smakami całego świata. Przyrządzanie z wykorzystaniem nowych technik dania, nabierają nowego wyrazu i sprawiają, że nasi Goście mogą odkryć wyjątkowe smaki regionu.
Dokładamy wszelkie starania, aby spełniać Wasze oczekiwania i potrzeby.
Icon restaurant
Features
Icon location-outline
Location and contact details
  • Logo Food Business Award
  • Logo Aig Multimedia Award
  • Logo E-gazele Award
  • Logo Brief Award
  • Logo Environmentally friendly concept Award